Baidarių nuoma Dubysoje


 

Baidarių nuoma Dubysoje

 

Baidarių nuoma DubysojeBaidarių nuoma Dubysoje – tai puiki galimybė pavasarį, vasarą ir rudenį aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje. Kartu su baidarėmis parūpiname kitą būtiną inventorių (liemenes ir pan.). Galime pasiūlyti įvairius maršrutus Dubysa, Nemunu ir kt. upėmis, tarp kurių tiek ramų pasiplaukiojimą grožintis gamta, tiek ekstremalių pojūčių pilną kelionę sraunios upės vingiais. Maršrutas gali būti iki 50 km, kurie įveikiami per tris dienas. Apsistoti galima ne tik Gožių sodyboje, bet ir plaukiant pakeliui palapinėms statyti skirtose poilsinėse. Taigi kelionės trukmė priklausys nuo Jūsų norų. Sodyboje Jūsų lauks karštas kubilas, kuriame po plaukimo atgausite jėgas, kaimiška vakarienė (pagal pageidavimą) ir jauki nakvynė.

Laisvas laikas yra būtinas kiekvienam žmogui – tik jo turėdami, galime pailsėti, atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius ir užduotis.  Tačiau labai svarbu, kad tas laisvas laikas būtų praleistas kokybiškai bei naudingai. Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu yra ne vienas puikus pasirinkimas šiam tikslui. Vienas iš jų yra baidarių nuoma Dubysoje – tai puiki galimybė pavasarį, vasarą ir rudenį aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje. Ir visai nesvarbu, kas palaikys kompaniją: šeimos nariai, draugai ar kolegos – bet kuriuo atveju tai taps įsimintina pramoga visiems.

Ne paslaptis, jog tam, kad laisvas laikas, praleistas plaukiant baidarėmis, būtų iš tiesų tobulas, reikia ir kitų Baidarių nuoma Dubysojepriemonių. Siekdami, kad Jūsų laisvalaikis būtų pats geriausias, Jums yra siūloma ne tik baidarių nuoma Dubysoje, bet ir kiti sprendimai – kartu su baidarėmis parūpiname kitą būtiną inventorių (liemenes ir pan.).

Kitos pramogos

Tačiau tai dar yra ne viskas, ką esame Jums paruošę: galime pasiūlyti įvairius maršrutus Dubysa, Nemunu ir kt. upėmis, tarp kurių tiek ramų pasiplaukiojimą grožintis gamta, tiek ekstremalių pojūčių pilną kelionę sraunios upės vingiais. Maršrutas gali būti iki 50 km, kurie įveikiami per tris dienas. Apsistoti galima ne tik Gožių sodyboje, bet ir plaukiant pakeliui palapinėms statyti skirtose poilsinėse. Taigi kelionės trukmė priklausys nuo Jūsų norų. Kad pramoga būtų iš tiesų puiki, būtina pasirūpinti ir tuo, kas vyks po jos. Kad laikas, praleistas gamtoje būtų iš tiesų ypatingas ir įsimintų dar ilgam, siūlome ir kitą pasirinkimą. Sodyboje Jūsų lauks karštas kubilas, kuriame po plaukimo atgausite jėgas, kaimiška bei labai gardi vakarienė (pagal pageidavimą). O taip pat – jauki nakvynė. Galimybė plaukioti baidarėmis Jūsų pasirinktu maršrutu, aplankant gražiausias šio krašto vietas, gausybė vakarinių pramogų ir nuostabiai praleistas laikas su artimiausiais žmonėmis – ar gali būti kas nors geriau?…